Sme majstri SR v MINI (3-kový volejbal) základných škôl

Ako viete naša škola má športové triedy, ktoré sa venujú volejbalu. Za celý rok dosiahla viacero úspechov ako v kategórii dievčat, tak aj chlapcov. Vrcholom bolo  finále Majstrovstiev SR v Poprade dňa 1.6. 2017, kde chlapci v kategórii MINI volejbal sa stali majstrami Slovenska. Počas celého turnaja stratili iba jeden set a právom získali titul. Hrdí sme na týchto chlapcov: Alex Verčimák, Filip Duda, Michal Ivanič, Martin Falat, Peter Janíček, Tomáš Orečný, Paľo Anderko, ako aj na ich spolužiakov, ktorí im pomáhali na tréningoch, alebo hodinách športových príprav. Samozrejme, vďaka patrí aj všetkých učiteľom a učiteľkám, ktoré ich naučili disciplíne a poriadku, ktorý bol potrebný na volejbalovom ihrisku.

Pozrite si zábery s týchto Majstrovstiev SR kliknutím na link:

https://drive.google.com/drive/folders/0ByRWSwtGdBpmWHozbXphbTVlUjQ?usp=sharing