Máme popredné umiestnenia na Majstrovstvách Slovenska vo vzpieraní

Deti zo vzpieračského krúžku sa v mesiaci máj stretli na Majstrovstvách Slovenska vo vzpieraní. Tvrdá celoročná drina a nadvíhaných niekoľko tisíc kilogramov sa ukázalo aj vo výsledkoch a celkovom poradí jednotlivých žiakov. Ďakujeme žiakom Marekovi, Slavovi, Emmke, Jožkovi, Viktorovi a aj naším dorastenkám Katke a Nike, ktoré navštevujú náš krúžok, aj keď sú na strednej škole, pretože ich to veľmi baví a sú v tom najlepšie, čo dokázali na súťaži 1. a 2. miestom vo svojej kategórii. Taktiež aj Emmka obsadila výborné 2. miesto vo svojej kategórii. Ďakujeme všetkým žiakom za peknú reprezentáciu a tešíme sa opäť o rok. Dovtedy nezostane nejedno tričko suché, pretože za každým športovým úspechom sa skrýva tvrdá drina, obrovská chuť a motivácia cvičiť.